اهدائی خیر عزیز مرحوم مهندس محمدرضا صراط جنتی

اهدای تخت خدام الحسین

اهدائی خیر

هدیه خیر محترم مرحوم مهندس محمدرضا صراط جنتی به بنیاد نیکوکاری خدام الحسین علیه السلام که در مرکز نگهداری و توانبخشی امام علی علیه السلام استفاده شد.

اهدائی خیر عزیز برای فرشتگان مرکز امام علی (ع)

کار زیبای خیر عزیز و محترم مرحوم صراط جنتی برای فرشتگان مرکز امام علی (ع) که بسیار مورد استقبال این مرکز قرار گرفت.قبل از اینکه بنیاد نیکوکاری خدام الحسین (ع) در این مرکز حاضر بشوند وضعیت زندگی و نگهداری دختران بسیار دشوار بود. تخت مراقب ویژه ای نداشتند و به سختی تحت مراقبت بودند. و از سال 1400 این بنیاد توانست فضایی سالم و درست با لطف خدا و خیرین عزیز ایجاد کند.

تخت مخصوص برای اتاق مراقبت های ویژه در مرکز نگهداری و توانبخشی امام علی (ع) اهداء شد به فرشتگان عزیز این مرکز. در این مرکز که تحت نظر بنیاد نیکوکاری خدام الحسین علیه السلام میباشد خیرین بسیار زیادی داریم که کمک های خداپسندانه ای برای فرشتگان و افراد نیازمند تحت پوشش انجام می دهند.

در مرکز امام علی (ع) 200 دختر معلول ذهنی و جسمی به صورت شبانه روزی نگهداری میشوند و این دختران نگاهشان به دستان پرمهر خیرین محترم می باشد.

اهدائی خیر عزیز

بنیاد نیکوکاری خدام الحسین (ع)

بنیـاد نیکوکاری خدام الحسـین با هدف کمک به نیـازمنـدان، محرومـان و انجــام فعـالیت های عام المنفعـه با در نظر گرفتن طیـف متنوعی از مخاطبین به صورت مستقـل و کاملا مـردم نهـاد از زمستان سال 1396 با حضور در مناطق زلزله زده کرمانشـاه شروع به خدمت رسـانی کرد.با عنایت الهی و یــاری مردم عزیز در سـایه استفـاده از عقلانیت و شفافیت، خدمات خود را گسترش داد که از مهـم ترین این اقدامات می توان به احداث مرکز جامع توانبخشی یارا با کارکرد کمک به افراد دارای معلولیت در منـاطق محروم جنوب غرب تهران اشاره داشت. از سال 1400 نیز این بنیــاد مسئـولیت اداره مرکز نگهداری و توانبخشی امام علی (یکی از بزرگتـرین مرکـز نگهـداری معلولیـن ذهنی کشور) در منطقه ازگــل تهــران با قدمـت 50 سال فعــالیت وظیـفه تـوانبخشی و نگهداری 200 دختر معلــول ذهـنی و جسمی را دارد. این مرکز توسط 130 نفر کادر نگهداری و توانبخشی شامل پزشڪان، پرستــاران، پیــراپزشڪی، کارشنـاسان و روانشناسـان، متخصصین گفتـــار درمـــانی کاردرمـانی، فیزیوتـراپی، مـددکاران و مادریاران و… اداره می‌شود که مدیریت آن از آبــان ماه سال 1400 به بنیاد نیکوکاری خدام الحســین(موسسه ای کاملا مردم‌نهاد و غیردولتی) واگــذار شد و از هیچ کوششی برای بهبـود زندگی مددجویــان مقیم دریغ نمی‌کنند.

یارا مرکز جامع توانبخشی و نیکوکاری ست که در آن تمام خدمات تخصصی توانبخشی به مراجعان محترم ارائه میشود در یارا مجموعه ای از تخصصهای توانبخشی از جمله کاردرمانی ذهنی و جسمی ،فیزیوتراپی گفتار درمانی کلینیک ارتز و پروتز و شنوایی شناسی وجود دارد و این جامعیت باعث میشود تا تمام آن چه مراجعان در حیطه توانبخشی نیازمند آن هستند به سهولت در اختیار داشته باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *